Qra Production | Wielkie Budowanie w Atrium Targówek
16331
post-template-default,single,single-post,postid-16331,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Wielkie Budowanie w Atrium Targówek

26 sie Wielkie Budowanie w Atrium Targówek

 

Zapraszamy 27-28 sierpnia, w godzinach 12:00 – 18:00 do Atrium Targówek dzieci oraz rodziców na weekend wyjątkowych atrakcji. W ramach wydarzenia pod hasłem „Wielkie Budowanie” będzie można wspólnie bawić się w warsztacie Boba Budowniczego, pomajsterkować w rodzinnym gronie czy wziąć udział w wyścigu koparek. Dodatkowo, za zrobione zakupy za min. 100 zł będzie można odebrać wyprawkę szkolną dla swojego dziecka.

Wydarzenie odbędzie się pod kopułą, w środkowej części centrum. Na najmłodszych czeka szereg niespodzianek związanych z konstruowaniem i majsterkowaniem. Fani Boba Budowniczego będą mogli bawić się w jego warsztacie i zrobić sobie wspólnie z nim pamiątkowe zdjęcie. Dla fanów pojazdów rodem z budowy przygotowano wyścigi koparek, a wszyscy ci, którzy lubią projektować, będą mogli sprawdzić swoje siły w Dekoratorni Marty. Dodatkowo odbędą się warsztaty tworzenia biżuterii z kolorowych gumek, malowanie buziek i odkrywanie świata prawdziwych narzędzi.