Qra Production | Event & Field Marketing
16121
page-template-default,page,page-id-16121,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Event & Field Marketing

Napędza nas cel!

Żeby każde wydarzenie, czy akcja promocyjna zakończyła się sukcesem, trzeba umiejętnie połączyć dostępne środki, czas, miejsce oraz ludzi. Ale to nie jest tajemnicą.

W Qra Production powyższe czynniki dobieramy pod kątem celu, jaki osiągnąć chce klient. I w ten właśnie sposób tworzymy eventy i akcje promocyjnie całkowicie dedykowane konkretnym zleceniom, nie ma mowy o szablonowych rozwiązaniach!

Akcje terenowe. Oczywiście poza dobrą ofertą promocyjną połączoną z doskonałym harmonogramem działania, dla nas liczy się zespół. Akcja promocyjne w terenie ma najwięcej wspólnego z żywą reklamą. W ludziach siła – dlatego w tego rodzaju akcjach skrupulatne przeszkolenie załogi to absolutna podstawa. A do pary z profesjonalizmem występuje: szeroki uśmiech!

Eventy, pomimo oczywistych kategorii (masowe, koncerty, road show, uroczyste gale, otwarcia, imprezy tematyczne, konferencje, pokazy mody, imprezy dla dzieci i wiele innych), realizujemy z indywidualnym podejściem, wsparci odpowiednim researchem oraz analizą rynku i grupy docelowej. Dzięki temu, nic nie dzieje się przypadkiem. Ale solidne przygotowanie to jedno – co jeśli do układanki wkradnie się nieprzewidziany element? W Qra Production jesteśmy gotowi na niestandardowe rozwiązania. I jeśli podejście think outside the box jest tym czego Państwo szukają – u nas stosuje się raczej think outside the storeroom.

CO ORGANIZUJEMY:

– impreza masowa

– impreza okolicznościowa

– koncert

– otwarcie Galerii Handlowej, otwarcia uroczyste obiektów

– imprezy dla dzieci na licencji

– akcje promocyjne

– ambient

– road show

– eventy firmowe i tematyczne

– uroczyste gale i vip party

– wyjazdy integracyjne

– loterie promocyjne

– akcje prosprzedażowe