Qra Production | Dzień Dziecka z Barbie & Hot Wheels w Galeria Sfera !
16170
post-template-default,single,single-post,postid-16170,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Dzień Dziecka z Barbie & Hot Wheels w Galeria Sfera !

25 maja Dzień Dziecka z Barbie & Hot Wheels w Galeria Sfera !

Już w niedzielę 29 maja zapraszamy na wyjątkowy Dzień Dziecka z udziałem ulubionych zabawkowych bohaterów najmłodszych – Barbie oraz Hot Wheels.
Maluchy, które wezmą udział w zabawie z okazji Dnia Dziecka mogą liczyć na moc atrakcji i niespodzianek. Galeria Sfera zmieni się w krainę ukochanej przez dziewczynki lalki Barbie oraz samochodów Hot Wheels, bez których chłopcy nie wyobrażają sobie dobrej zabawy. Na terenie Galerii II będą czekały specjalnie wydzielone strefy poświęcone ich ulubionym zabawkom. Przygotowaliśmy również specjalne warsztaty kreatywno-edukacyjne Barbie – „Możesz być kim chcesz” oraz przestrzeń, w której będzie można odjazdowo pobawić się samochodzikami Hot Wheels.
Z okazji Dnia Dziecka nasze sklepy przygotowały także specjalne promocje i rabaty. Partnerami akcji są marki: Barbie, Hot Wheels, Trefl, AMEET, E plus M, Uroda i Nowodworski. Na uczestników czekają także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.